Nasz gabinet

Klub Mam w ASP Stomatologia

08.09.2014 w ASP Stomatologia odbyło się spotkanie Klubu Mam z lekarzem stomatologiem Anną Skowrońską-Perlińską. Pani doktor opowiedziała o procesie rozwoju uzębienia, a następnie dzieci miały okazję zapoznać się z gabinetem.

Wizyta w przedszkolu „Mali Odkrywcy”

16.09.2014 w ramach Akademii Aquafresh spotkaliśmy się z dziećmi z przedszkola „Mali Odkrywcy” w Nowej Soli. Dzieci miały mnóstwo pytań i aktywnie uczestniczyły w spotkaniu.

Akademia Aquafresh

21.10.2014 w ramach Akademii Aquafresh, odwiedziliśmy Oddział Przedszkolny w Modrzycy i przeprowadziliśmy badanie ząbków u przedszkolaków. Dzieci w wieku od 3 do 6 lat były niesamowicie aktywne, zainteresowane i bardzo chętnie uczestniczyły w krótkiej pogadance na temat ząbków.

Akademia Aquafresh w Przedszkolu nr 2

28.10.2014 odwiedziliśmy Przedszkole nr 2 Nowej Soli na ulicy Okrężnej  W ramach Akademii Aquafresh przeprowadziliśmy badanie stanu uzębienia przedszkolaków. Dzieci z chęcią uczestniczyły w badaniu za co każde z nich dostało upominek. Wszystkim dzieciom życzymy uśmiechu i zdrowych ząbków.

Wizyta w Przedszkolu w Otyniu

04.11.2014 udaliśmy się z wizytą do przedszkola prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety w Otyniu. Podobnie jak w innych przedszkolach zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez dzieci i panie przedszkolanki. Przedszkolaki chętnie i szeroko otwierały buziaki.

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowej Soli

27.11.2014 roku odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli. Pierwszoklasiści przyjęli nas niezmiernie miło i ciepło za co serdecznie dziękujemy. Każde dziecko miało okazję zapoznać się z narzędziami używanymi w gabinecie stomatologicznym. Po prezentacji narzędzi, odbyła się pogadanka na temat zębów i jamy ustnej. Uczniowie pozytywnie zaskoczyli nas wiedzą nt. uzębienia i higieny jamy ustnej. Jesteśmy pod wrażeniem! Na koniec przeprowadziliśmy badanie stanu uzębienia u dzieci.

Wizyta w Przedszkolu nr 5 w Nowej Soli

Witamy wiosennie! Po krótkiej, zimowej przerwie wznowiliśmy organizowanie przeglądów uzębienia u dzieci w wieku przedszkolnym. Jako pierwsze w tym roku odwiedziliśmy Publiczne Przedszkole nr 5 w Nowej Soli. Dzieci chętnie i entuzjastycznie uczestniczyły w akcji organizowanej wspólnie przez ASP Stomatologia i Akademia Aquafresh. Była to już nasza szósta wizyta u przedszkolaków w Nowej Soli i okolicach. Obiecujemy, że to nie koniec naszej akcji i wkrótce odwiedzimy kolejne przedszkola.

Top